Polski Serwer Służb Ratowniczych

Forum serwera MTA SA na temat Służb Ratowniczych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-17 15:19:50

inspektor
Administrator
Dołączył: 2016-07-16
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 51.0.2704.106

Rekrutacja na administratora

Każdy admin/mod/ssuper mod stracil range.

Zostaje otwarty nabór na 3 administratorów. Podanie ma byc długie pisane w formie listu motywacyjnego

Offline

#2 2016-07-17 15:26:08

AveZ
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 4
WindowsChrome 51.0.2704.106

Odp: Rekrutacja na administratora

Cześć,
Mam na imię Paweł, chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej w mieście, w którym mieszkam. Jestem chłopakiem dobrej postawie, pilnie się uczę i zdobywam dobre oceny w klasie. Interesuje się służbami ratunkowymi, m. in. Pogotowie, Policja, Straż Pożarna, w przyszłości planuję iść w kierunku medycyny, aby móc pomagać ludziom w Polsce, również gdzie indziej - Pomagać każdy może. Zainteresowałem się pogotowiem od początku życia, kiedy to pierwszy raz ujrzałem oświetlenie alarmowe, znajdujące się na dachu pojazdu, syreny ostrzegawcze - Wszystko to bardzo lubię, lubię patrzeć się na przejeżdżające radiowozy, karetki (nie, że życzę innym choroby), wozy strażackie i najprostsze służby, np. ochrona itd, w tym desen. Moim zdaniem pomoc to podstawa bez, której daleko się nie zajdzie. Lubię poudawać policjanta, strażaka lub ratownika medycznego na różnych serwerach play w MTA:SA. Znam się na pomaganiu innym, moja znajomość panelu administratora to 10/10, ortografia to 9/10. Myślę, że dacie mi tą jedyną szansę wykazania się.

Oczywiście jest to podanie na administratora.

Pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez AveZ (2016-07-17 15:26:46)

Offline

#3 2016-07-17 15:45:51

StillBar
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 2
WindowsOpera 38.0.2220.41

Odp: Rekrutacja na administratora

Witam
Nazywam się Krzysztof mam 16 lat na Serwerze można mnie spotkać pod nickiem StillBar jestem we frakcji PSP dokładnie na jednostce JRG-1.Opiszę siebie tak trochę ponieważ warto mnie poznać [dblpt]P.Jestem Krzysiek pochodzę z Wielkopolski jestem od 4 lat w Młodzierzowej Drużynie Pożarniczej w jednostce OSP w której jest mój Tata.Strażą interesuje się od urodzenia gdyż mój tata jest strażakiem od 22 lat.W wolnych chwilach wychodzę do remizy aby powiększać moją wiedzę na temat straży i ratownictwa medycznego.Moją wiedzę przekładam na grę w MTA. Osiągnąłem 4 miejsce w otwartym turnieju wiedzy pożarniczej na etapie powiatowym.Jeżeli mowa os serwerach grałem na platformie samp na kilku serwerach posiadałem także swój własny serwer Samp na sampie miałem ragi moderatorów i rcon adminów.W mta byłem vice head adminem serwera niestety serwer nie rozwinął się i nie grał nikt na nim zamknęliśmy serwer i zaprzestaliśmy jakiś czas robienia serwerów. Na rangach administracyjnych dobrze się sprawdzałem właściciele nie mieli do mnie zastrzeżeń.Na serwerze jako admin mogę przesiadywać dość długi czas ponieważ mamy wakacje.Moja znajomość panelu administracyjnego jest duża i mam nadzieje że z tym panelem co tu jest problemów nie będzie jeżeli zostanę przyjęty.Na jednym serwerze MTA posiadałem rangę moderatora przez kilka miesięcy nie pamiętam ile siedziałem na niej i nie było żadnych skarg zażaleń itp byłem bardzo ceniony. Na serwerach zawsze gdy jest problem próbuję go rozwiązać służę dobrą pomocą dla graczy darzę ich szacunkiem jeżeli szanują mnie oni.Bardzo bym chciał posiadać tutaj admina ponieważ tą range powinny posiadać ogarnięte z dużym stażem także proszę o pozytywne rozpatrzenie podania ponieważ podsiadam dużą wiedzę na ten temat i chcę pomóc tutejszej  administracji.Oraz pomogę w budowie mapy jeżeli będzie taka potrzeba.


Krzysiek aka StillBar [dblpt])

Ostatnio edytowany przez StillBar (2016-07-17 15:50:06)

Offline

#4 2016-07-17 16:12:00

inspektor
Administrator
Dołączył: 2016-07-16
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 51.0.2704.106

Odp: Rekrutacja na administratora

Sposród kandydatów zostaje wyłoniony jeden, a to jest StillBar. Gratuluję. Zgłoś się do mnie w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Offline

#5 2016-07-17 21:28:35

Radomski
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-16
Liczba postów: 3
WWW
Windows 8.1Firefox 47.0

Odp: Rekrutacja na administratora

Witam administratorów Serwera Polski Serwer Służb Ratunkowych.
W związku z otwartą rekrutacją  na administratora zgłaszam swoją kandydaturę.
Mam na imię Radek, mam 13 lat, interesuję się sportem motoryzacją i pożarnictwem. Jestem z Krynicy-Zdrój, miasta położonego w Małopolsce. W GTA San Andreas gram już Na co dzień grałem w szkolnej drużynie piłki nożnej. (I będę grał). Jestem miły, pomocny, kulturalny i sympatyczny. Lubię sobie pożartować trochę [dblpt]D. Bardzo lubię grać w piłkę nożną, i trenuję prawie codziennie. W przyszłości chciałbym zostać policjantem lub strażakiem w Ochotniczej Straży pożarnej. Na serwerze można mnie spotkać pod nickiem Radomski. Pracuję także w PSP JRG 1. Chciałbym pomóc mapować, poszukać skryptów, a nawet wesprzeć trochę serwer $$. Z ortografią i interpunkcją nie ma u mnie problemów.
 
                                                                                                   Pozdrawiam administrację serwera, Radomski.

Offline

#6 2016-07-18 10:13:51

Tomek998
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-17
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 47.0

Odp: Rekrutacja na administratora

Witam nazywam się Tomasz mam 18 lat od 2 lat zajmuję się fotografią wozów pożarniczych oraz prowadzę fanpange na Facebooku o tematyce pożarniczej.Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę gdyż jestem miły uprzejmy i kulturalny.Z obsługą panel admina nie mam dużych problemów,jestem lubiany na serwerze przez graczy jak i administrację.Na serwerze gram prawie że od początku istnienia.Nie cały rok temu wstąpiłem do Ochotniczej Straży Pożarnej.Jeśli będę w stanie to dorzucę się również trochę do utrzymania serwera.Mam nadzieję że moja kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Offline

#7 2016-07-18 10:31:55

inspektor
Administrator
Dołączył: 2016-07-16
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 51.0.2704.106

Odp: Rekrutacja na administratora

Dzis po południu lub wieczór wyniki.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
aniolkowemamy - adultrp - miamirp - pulslife - sherlock-forum