Polski Serwer Służb Ratowniczych

Forum serwera MTA SA na temat Służb Ratowniczych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-07-18 15:01:21

inspektor
Administrator
Dołączył: 2016-07-16
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 51.0.2704.106

Rekrutacja na szefa pogotowia [OTWARTA]

Chcesz zostać szefem pogotowia? Napisz podanie tutaj! [sred])

Podanie ma byc długie i ma zawierać wszystko o osobie aplikującej, o karierze na serwerze oraz o doświadczeniu

Offline

#2 2016-07-18 15:58:17

Kantor
Użytkownik
Dołączył: 2016-07-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 40.0.2214.94

Odp: Rekrutacja na szefa pogotowia [OTWARTA]

Cześć.. Mam na imię Mateusz i mam 14 lat. Mieszkam w Inowrocławiu w woj. Kujawsko-Pomorskim. Jestem uczniem Gim. Nr 2 Imienia Józefa Krzymińskiego . Jestem kulturalny, pomocny oraz miły. Staram się pomagać nowym graczom. Interesuje się ratownictwem, rolnictwem i antyterrorystyką. Moją pasją jest fotografia.. Zwykła i ratownicza.. Jeżdżę na różne sesje po JRG i OSP. Prowadzę stronę swoich fotografii. Jestem również redaktorem na jednej ze stron o tematyce pożarniczej. Mam duże doświadczenie w ratownictwie medycznym. Staż na jednym serwerze SA:MP wynosi 3 miesiące.. Podczas 3 miesięcy nauczyłem się wiele o ratownictwie.. Moja ciocia jest pielęgniarką ale dużo się od niej dowiaduje. Często oglądam seriale typu Na Sygnale gdzie "ulepszam" się w ratownictwie. Aktualnie pracuje w KP PSP JRG 1 w SF .. Gdzie również dużo się dowiaduje o ratownictwie. Uczęszczam również na konkursy ratownicze gdzie również wiedza o ratownictwie medycznym jest potrzebna. Z dnia na dzień wiem jeszcze więcej..

Offline

#3 2017-02-13 01:29:49

TomSons334
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-13
Liczba postów: 1
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja na szefa pogotowia [OTWARTA]

Siemka!Mam na imię Tomasz i mam 14 lat. Lubię uprawiać sporty ekstremalne! Trenuję sztuki walki ! A mianowicie JUDO! Myślę że jestem dobry w tym sporcie ! Mam żółty pas i byłem na zawodach we Francji!Lubię grać w MTA na serwerach Real Life itp. Zawsze marzyłem aby być w frakcji! A jeszcze bardziej by być jej szefem!Lubię wasz serwer jest fajny! Bardzo polubiłem właścicieli serwera wydają sie być mili !  [dblpt]D  Fajnie by było być szefem pogotowia ! Mam duże doświadczenie ponieważ mój brat ukończył szkołę wyższą ! Wyrobił sobie prawko ! Szkolił się w medycynie ! I dużo od niego wiem! Kiedyś byłem raz z bratem w pracy! I wiem co to znaczy być pracownikiem pogotowia! Wiem również co to znaczy być szefem pogotowia.. Wiem że to duża "Odpowiedzialność"i chciałbym być szefem pogotowia! Myślę że jeśli będę szefem pogotowia to będziecie zadowoleni!To koniec mojego podania dziękuje za przeczytanie!




PS. Jeśli nie będę mogł być szefem pogotowia to poproszę o VICE szefa [dblpt]D ! Dzieki [dblpt]D [dblpt]) ^^

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
przystanrumia - discussscratch - piwnichan - mapetshow - zbierantoziomal